english version kursy walut Pliki do pobrania dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych

 

Rzetelna firma

            Na tym świecie jest tak, że zawsze znajdzie się ktoś , kto powie że coś może zrobić taniej lub ładniej. Zawsze znajdą się też ludzie, dla których cena stanowić będzie jedyny parametr działania. Jest taka prawda, że oczywistym nieszczęściem jest zapłacić za dużo, lecz jest jeszcze gorzej zapłacić za mało. Gdy płacimy za dużo tracimy pieniądze, gdy zaś płacimy za mało istnieje duże prawdopodobieństwo , że stracimy wszystko. Czasami tracimy nie tylko pieniądze, ale również to na czym nam tak naprawdę bardzo zależy. Gospodarka dawno już posiadła prawdę , iż za małe pieniądze nikt nie oferuje tego co obiecuje .Gdy bierzecie Państwo pod uwagę najtańszą ofertę , musicie również ponieść koszty ewentualnego ryzyka. A gdy ten wariant wybieracie to wiemy już, że posiadacie wystarczająco dużo pieniędzy by za nie zapłacić za coś lepszego i wartościowszego. Tego co kompleksowe i zawarte właśnie w naszej ofercie.

W sprawie szczegółowych ustaleń dotyczących ewentualnych stawek za zlecone przewozy prosimy przesłać zapytanie ofertowe na konto:

biuro@automotive.com.pl , tel +48 32 / 214 90 29 , fax +48 32 / 214 90 30

 

Drobnica
Drobnica -> zobacz szczegóły
Przesyłki ekspresowe
Przesyłki ekspresowe -> zobacz szczegóły
Spedycja krajowa Spedycja krajowa -> zobacz szczegóły Spedycja Międzynar. Spedycja międzynarodowa -> zobacz szczegóły X-Docking Transport  lotniczy -> zobacz szczegóły Magazynowanie
Magazynowanie -> zobacz szczegóły
Copyright (C) 2007-2020 Automotive Logistics Polska, All Rights Reserved.